155393-2026 - Ergebnis
Polen – Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen – Dostawy zabezpieczeń pola dla Stacji Elektroenergetycznej 220/110 kV Żagań
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy zabezpieczeń pola dla Stacji Elektroenergetycznej 220/110 kV Żagań
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są dostawy zabezpieczeń pola dla Stacji Elektroenergetycznej 220/110 kV Żagań. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wskazania dodatkowych osobnych miejsc dostawy na terenie Polski. Szczegóły zawarto w Części IV SWZ - Wzór Umowy. 2. W ramach Opcji przewidziano: szkolenia dla specjalistów EAZ w zakresie Terminali Zabezpieczeniowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung432469-2025
Interne Kennung2025/WNP-0140
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31220000 Stromkreiselemente
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy zabezpieczeń pola dla Stacji Elektroenergetycznej 220/110 kV Żagań. 2. W ramach Opcji przewidziano: szkolenia dla specjalistów EAZ w zakresie Terminali Zabezpieczeniowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy, w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. 5. Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy od daty zawarcia Umowy. Terminy uzgodnienia lub dostaw poszczególnych składowych Zamówienia wskazane zostały w OPZ.
Interne Kennung2024/WNP-0140
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.