See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej niezbędnego do funkcjonowania Zamawiającego. Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być wysokiej jakości, kompletny, sprawny technicznie, bezpieczny, wolny od wad materiałowych i prawnych. Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (formularz szczegółowy opisu zamówienia);
Interne Kennung: WE.ZP.261.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej niezbędnego do funkcjonowania Zamawiającego. Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być wysokiej jakości, kompletny, sprawny technicznie, bezpieczny, nie może być sprzętem odnowionym (refubrished), wolny od wad materiałowych i prawnych. Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (formularz szczegółowy opisu zamówienia);
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6