2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE - obec Česká Ves
Beschreibung: Předmětem je dodávka a instalace střešních fotovoltaických elektráren (dále jen FVE) o celkovém instalovaném výkonu 168,97 kWp umístěných na střechách objektů: - Základní škola Česká Ves, Makarenkova 414, 790 81 Česká Ves; Pinst 98,90 kWp, kapacita akumulace do 110 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - Obecní úřad Česká Ves, Jánského č.p. 341, 790 81 Česká Ves; Pinst 9,1 kWp, kapacita akumulace do 12 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - Mateřská škola Holanova č.p. 53 , 790 81 Česká Ves; Pinst 22,75 kWp, kapacita akumulace do 12 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - Dům s pečovatelskou službou Česká Ves, Jánského č.p.76, 790 81 Česká Ves; Pinst 38,22 kWp, kapacita akumulace do 22 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - VO Česká Ves – 5 odběrných míst dle přílohy EP SD - dotčený objekt projektu - Krytý bazén - Jánského 534, 790 81 Česká Ves – dotčený objekt projektu Uvedené objekty (VO Česká Ves a Krytý bazén) nejsou předmětem instalace FVE; slouží pouze jako dotčené objekty pro účely energetického managementu a vyhodnocení spotřeby.Součástí předmětu plnění je kromě dodávky a instalace FVE elektrárny a provedení vynucených stavebních úprav též provedení projekčních, elektroinstalačních a montážních prací, a s tím související veškeré dodávky, montáže, stavební práce, zkoušky a služby potřebné k úplnému provedení díla a k jeho uvedení do provozu. Hlavním účelem je výroba elektrické energie pro vlastní spotřebu v objektu, přičemž přebytky budou ukládány primárně do akumulátorů, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: V předchozím otevřeném řízení na nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky „Komunální FVE – obec Česká Ves“, vedeném pod ev. č. Z2025-042690, byla ve lhůtě pro podání nabídek podána pouze jediná nabídka. Tato nabídka byla po výzvě k objasnění dle § 46 zákona vyloučena podle § 48 odst. 2 písm. a) a b) zákona z důvodu nesplnění zadávacích podmínek. Po vyloučení jediného účastníka nezůstal v řízení žádný účastník s podanou nabídkou a zadavatel toto otevřené řízení zrušil podle § 127 odst. 1 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace střešních fotovoltaických elektráren (dále jen FVE) o celkovém instalovaném výkonu 168,97 kWp umístěných na střechách objektů: - Základní škola Česká Ves, Makarenkova 414, 790 81 Česká Ves; Pinst 98,90 kWp, kapacita akumulace do 110 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - Obecní úřad Česká Ves, Jánského č.p. 341, 790 81 Česká Ves; Pinst 9,1 kWp, kapacita akumulace do 12 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - Mateřská škola Holanova č.p. 53 , 790 81 Česká Ves; Pinst 22,75 kWp, kapacita akumulace do 12 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - Dům s pečovatelskou službou Česká Ves, Jánského č.p.76, 790 81 Česká Ves; Pinst 38,22 kWp, kapacita akumulace do 22 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - VO Česká Ves – 5 odběrných míst dle přílohy EP SD - dotčený objekt projektu - Krytý bazén - Jánského 534, 790 81 Česká Ves – dotčený objekt projektu Uvedené objekty (VO Česká Ves a Krytý bazén) nejsou předmětem instalace FVE; slouží pouze jako dotčené objekty pro účely energetického managementu a vyhodnocení spotřeby.Součástí předmětu plnění je kromě dodávky a instalace FVE elektrárny a provedení vynucených stavebních úprav též provedení projekčních, elektroinstalačních a montážních prací, a s tím související veškeré dodávky, montáže, stavební práce, zkoušky a služby potřebné k úplnému provedení díla a k jeho uvedení do provozu. Hlavním účelem je výroba elektrické energie pro vlastní spotřebu v objektu, přičemž přebytky budou ukládány primárně do akumulátorů, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě
Interne Kennung: Česká Ves