155439-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Gminy Sobótka oraz jednostek podległych w roku 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Gminy Sobótka oraz jednostek podległych w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej (i odkup wytworzonej w instalacji OZE)zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi Ustawy Prawo Energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz.266 z późn. zm.) oraz przepisami wykonawczymi w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia22 marca 2023 r. w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego, dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w Postępowaniu na potrzeby oświetlenia ulicznego oraz budynków i obiektów należących do Zamawiającego i jego jednostek organizacyjnych.
Interne Kennung: RIiGK.271219.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001