15544-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Łapy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Łapy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Łapy. Odbiorem zostaną objęte następujące odpady komunalne: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) papier i tektura, c) tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metal d) szkło, e) bioodpady stanowiące odpady spożywcze oraz kuchenne, f) bioodpady stanowiące odpady zielone, g) popiół, piach i żużel. 2) zagospodarowanie odebranych odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001