See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa maszyn rolniczych w celu unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 dla Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyn rolniczych w celu unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 dla Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. 2) Przedmiot zamówienia podzielony jest na zadania: a) Zadanie nr 1 dostawa ciągnika sadowniczy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4a do SWZ. b) Zadanie nr 2 dostawa ciągnika rolniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4b do SWZ. c) Zadanie nr 3 – dostawa siewnika pneumatycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4c do SWZ. d) Zadanie nr 4 – dostawa zestawu uprawowo-nawozowego do uprawy bezorkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4d do SWZ. e) Zadanie nr 5 – dostawa opryskiwacza polowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4e do SWZ. f) Zadanie nr 6 – dostawa rozsiewacza nawozowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4f do SWZ. 3) Wspólny Słownik Zamówień: 16700000-2 ciągniki, 16000000-5 maszyny rolnicze
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 dostawa ciągnika sadowniczego.
Beschreibung: Zadanie nr 1 dostawa ciągnika sadowniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4a do SWZ.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 dostawa ciągnika rolniczego.
Beschreibung: Zadanie nr 2 dostawa ciągnika rolniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4b do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 dostawa siewnika pneumatycznego.
Beschreibung: dostawa siewnika pneumatycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4c do SWZ.
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 dostawa zestawu uprawowo-nawozowego do uprawy bezorkowej.
Beschreibung: dostawa zestawu uprawowo-nawozowego do uprawy bezorkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4d do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 dostawa opryskiwacza polowego.
Beschreibung: dostawa opryskiwacza polowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4e do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 dostawa rozsiewacza nawozowego.
Beschreibung: dostawa rozsiewacza nawozowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4f do SWZ.
Interne Kennung: zadanie nr 6