See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zgrzebeł do przesiewaczy zgrzebłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 292-2
Beschreibung: 1.Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2.Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3.Ofertę wraz z załącznikami oraz JEDZ,pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 4.W celu potwierdzenia,że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5.Zamawiający zastosował procedurę odwróconą badania i ocenę ofert,o której mowa w art. 139 ustawy Pzp
Vorherige Bekanntmachung: 200668-2025
Interne Kennung: 702500937
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa 702601248 w zakresie zadania nr: 9,13,14,18,19,21
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą PRI MINEC Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702601248
Los: LOT-0002
Titel: Umowa 702601249 w zakresie zadania nr: 4, 5, 7, 12, 15, 16, 22, 23, 37, 38
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą WIMAR Wieczorek Sp. J..
Interne Kennung: 702601249
Los: LOT-0003
Titel: Umowa 702601250 w zakresie zadania nr: 1, 2, 3, 6, 8, 10, 11, 17, 20, 31, 33,34,35,36
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą PPH POLMAG Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702601250
Los: LOT-0004
Titel: Umowa 702601251 w zakresie zadania nr: 28,30,32,41,42,43
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A.
Interne Kennung: 702601251