2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba parkoviště P a R u nádraží ve Voticích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nového terminálu u nádraží ve Voticích. Výstavba parkovacích stání jak pro osobní automobily, tak pro jízdní kola a motorky. Výstavba přístřešku pro kola a zázemí pro datové rozvody na budoucím parkovišti. Výstavba autobusových zastávek a bezbariérový pohyb pěších mezi parkovišti, bus zastávkami a výpravní budovou.
Interne Kennung: 12/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213300 Mit dem Transportwesen verbundene Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nového terminálu u nádraží ve Voticích. Výstavba parkovacích stání jak pro osobní automobily, tak pro jízdní kola a motorky. Výstavba přístřešku pro kola a zázemí pro datové rozvody na budoucím parkovišti. Výstavba autobusových zastávek a bezbariérový pohyb pěších mezi parkovišti, bus zastávkami a výpravní budovou. Výstavba MOK. V rámci projektu je také řešeno odvodnění pomocí retenční dešťové kanalizace, návrh veřejného osvětlení, přeložka kabelu CETIN. Součástí projektu je i návrh rezervních chrániček na telematiku pro dopravní informační systém - informační a reklamní panely, platební automat, závory a kamerový systém. Počty parkovacích stání pro OA a počty autobusových zastávek byly stanoveny na maximální možné využití daného prostoru, který byl silně limitován na všechny strany. Návrh musel vyhovět jak požadavkům BUS a tak požadavkům na parkování OA. Na nově navrženém terminálu je plánováno 105 autobusových spojů/den. Návrh vychází z konceptu celého území na dopravní obslužnost, kdy se Votice mají stát středobodem tohoto území, kam bude hromadná doprava směřovat z okolních obcí, ale i z města samotného.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45100000 Baureifmachung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45223300 Bau von Parkplätzen