2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien Bermen en Sloten - Gemeente Gemert-Bakel
Beschreibung: De werkzaamheden van het maaien van bermen en sloten bestaat uit: Maaien schouw- en bermsloten (incl. afzetten houtopstanden) Maaien bermen Afvoeren maaisel Verkeersmaatregelen Flora en Faunamaatregelen De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Gemert-Bakel en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000