155703-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bürobedarf aus Papier und andere Artikel – Výzva č. 6 k podání nabídek k veřejné zakázce zadávané formou DNS dle ZZVZ na dodávku kancelářského papíru a obálek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 6 k podání nabídek k veřejné zakázce zadávané formou DNS dle ZZVZ na dodávku kancelářského papíru a obálek
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky kancelářských potřeb vyrobených z papíru, a to v rozsahu a v souladu s Výzvou.
Vorherige Bekanntmachung28268-2022
Interne Kennung2400646
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel
5. Los
LosLOT-0001