See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w cięciach przedrębnych na terenie Nadleśnictwa Drewnica w Leśnictwach : Czarna Struga, Horowa Góra w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna w użytkach przedrębnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Drewnica w roku 2026 w leśnictwach : Czarna Struga, Horowa Góra . Szczegółowy zakres prac zawarty w dokumentach zamówienia ( Zaproszenie do negocjacji i jego załącznikach)
Vorherige Bekanntmachung: 52662-2026
Interne Kennung: ZG.270.4.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211500 Baumpflege, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leśnictwa : Czarna Struga, Horowa Góra (Pakiet 1A)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna w użytkach przedrębnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Drewnica w roku 2026 w leśnictwach : Czarna Struga, Horowa Góra.
Interne Kennung: Pakiet 1A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: opcje nie są planowane