2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regionaal Leerplatform Onderwijsregio Midden-Brabant po en go
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren, inrichten, implementeren, hosten en onderhouden van een regionaal leerplatform inclusief support, advies en scholing. Het leerplatform dient als een SaaS-oplossing geleverd te worden. Aanbestedende dienst beoogt met deze aanbesteding te komen tot een platform welke een toekomstbestendig, samenhangend en kwalitatief hoogwaardig professionaliseringsaanbod voor onderwijsprofessionals binnen de regio ondersteund ca 5000 gebruikers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document