See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krzeszowicach, przy ul. Poprzecznej 7 (PSZOK)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krzeszowicach, przy ul. Poprzecznej 7 (PSZOK). Rodzaje odpadów objęte przedmiotem zamówienia oraz ich szacunkowe ilości (w Mg): Meble i inne odpady wielkogabarytowe - 700; Bioodpady - 380; Tworzywa sztuczne wraz z metalem i opakowaniami wielomateriałowymi - 60; Odzież i tekstylia -100; Gruz -300; Materiały izolacyjne - 70; Szkło -50; Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu - 150; Płyty gipsowe - 50; Razem: 1 860 Mg.Zamawiający zastrzega, iż podane wartości mogą posłużyć do określenia wartości oferty, jednak ilość odpadów może ulegać zmianie w zależności od faktycznej ilości odpadów wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości. 3. Szczegółowy zakres usługi oraz wszelkie wymagania dotyczące świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych objętych niniejszym zamówieniem zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 673445-2025
Interne Kennung: RGK.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen