2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek (met uitvoeringsontwerp) voor de herinrichting van de (openbare) ruimte rondom Folding Boxboard Eerbeek
Beschreibung: Dit project betreft het herinrichten van de openbare ruimte rondom het bedrijf FBE en het zichtbaar maken van de Eerbeekse beek op het terrein van FBE. 0
Interne Kennung: Z123456
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de voorbereidende werkzaamheden voor de aanbesteding van de herinrichting van de openbare ruimte rondom het bedrijfsterrein Folding Boxboard Eerbeek. Dit betekent het uitwerken van de schetsontwerpen tot uitvoeringsontwerp/besteksontwerp, het opstellen van een bestek en het uitvoeren van bijbehorende onderzoeken tot en met het begeleiden van de aanbesteding van het werk. 0
Interne Kennung: 1