2. Verfahren
Verfahren
Titel: aankoop duikmateriaal
Beschreibung: De uit te voeren levering betreft: het voorzien van een nieuw raamcontract voor de duikers voor hun beschermingskledij en hun uitrusting en dit voor een periode van vier jaar. Post 1: KLEDIJ Post 2: DUIKMATERIAAL Deze opdracht omvat één perceel. De opdracht wordt niet opgesplitst in percelen gezien dat door de samenhang tussen de verschillende deelopdrachten de opdracht door één opdrachtnemer moet uitgevoerd worden. Het is de bedoeling van de Brandweerzone Centrum om met één leverancier een raamovereenkomst te sluiten voor het aankopen en leveren van duikersmateriaal en -kledij ten behoeve van Brandweerzone Centrum gedurende een periode van vier jaar. De aanbestedende overheid heeft in de inventaris het meeste bestelde duikersmateriaal en -kledij opgenomen met als doel een vergelijking te kunnen maken tussen de offertes. Van de kandidaat-firma’s wordt dan ook verwacht dat ze een prijs indienen voor alle onderdelen van de inventaris. Aangezien het voor de aanbestedende overheid onmogelijk is om de volledige lijst van duikersmateriaal in de inventaris op te lijsten behoudt de aanbestedende overheid zich het recht voor om bij de gekozen leverancier verwant duikersmateriaal te bestellen voor zover de raming van de aanbestedende overheid niet wordt overschreden. Alle voorwaarden waaronder de raamcontractant de opdrachten zal uitvoeren, zoals leveringstermijnen, wijze van oplevering, boetes, betaling en dergelijke, zijn vastgelegd in de raamovereenkomst. Na het sluiten van een raamovereenkomst kunnen nadere opdrachten geplaatst worden onder de toepassing van de voorwaarden die zijn vastgelegd in de raamovereenkomst. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de leverancier geen exclusiviteitsrecht. Brandweerzone Centrum kan gedurende de geldigheidsduur van de contractprestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, laten uitvoeren door andere leveranciers. De leverancier kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Brandweerzone Centrum treedt op als aankoopcentrale. (ZIE TOEGEVOEGD BESTEK)
Interne Kennung: 900 2026-004-IP-04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37412000 Wassersportausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 900 2026-004-IP-04 - 1
Beschreibung: De uit te voeren levering betreft: het voorzien van een nieuw raamcontract voor de duikers voor hun beschermingskledij en hun uitrusting en dit voor een periode van vier jaar. Post 1: KLEDIJ Post 2: DUIKMATERIAAL Deze opdracht omvat één perceel. De opdracht wordt niet opgesplitst in percelen gezien dat door de samenhang tussen de verschillende deelopdrachten de opdracht door één opdrachtnemer moet uitgevoerd worden. Het is de bedoeling van de Brandweerzone Centrum om met één leverancier een raamovereenkomst te sluiten voor het aankopen en leveren van duikersmateriaal en -kledij ten behoeve van Brandweerzone Centrum gedurende een periode van vier jaar. De aanbestedende overheid heeft in de inventaris het meeste bestelde duikersmateriaal en -kledij opgenomen met als doel een vergelijking te kunnen maken tussen de offertes. Van de kandidaat-firma’s wordt dan ook verwacht dat ze een prijs indienen voor alle onderdelen van de inventaris. Aangezien het voor de aanbestedende overheid onmogelijk is om de volledige lijst van duikersmateriaal in de inventaris op te lijsten behoudt de aanbestedende overheid zich het recht voor om bij de gekozen leverancier verwant duikersmateriaal te bestellen voor zover de raming van de aanbestedende overheid niet wordt overschreden. Alle voorwaarden waaronder de raamcontractant de opdrachten zal uitvoeren, zoals leveringstermijnen, wijze van oplevering, boetes, betaling en dergelijke, zijn vastgelegd in de raamovereenkomst. Na het sluiten van een raamovereenkomst kunnen nadere opdrachten geplaatst worden onder de toepassing van de voorwaarden die zijn vastgelegd in de raamovereenkomst. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de leverancier geen exclusiviteitsrecht. Brandweerzone Centrum kan gedurende de geldigheidsduur van de contractprestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, laten uitvoeren door andere leveranciers. De leverancier kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Brandweerzone Centrum treedt op als aankoopcentrale.
Interne Kennung: 1