2. Verfahren
Verfahren
Titel: 8762 - Výměna kondenzačních jednotek CDN305 ve VZT systémech BD a ND8762 - Výměna kondenzačních jednotek CDN305 ve VZT systémech BD a ND
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky nazvané „8762 - Výměna kondenzačních jednotek CDN305 ve VZT systémech BD a N“ v JE Dukovany je zpracování dokumentace a provedení realizace kompletní dodávky „na klíč“, včetně provedení příslušných technických kontrol, testů a zkoušek a uvedení do provozu.
Interne Kennung: N006/24/V00024343
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.