2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż magazynów energii elektrycznej na terenie Gminy Łapsze Niżne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Montaż magazynów energii elektrycznej na terenie Gminy Łapsze Niżne”, polegającego na zaprojektowaniu i montażu 50 instalacji magazynów energii wraz z systemem integracji istniejących instalacji PV z magazynem energii w tych instalacjach, dla budynków mieszkalnych na terenie Gminy Łapsze Niżne („użytkownicy”, „beneficjenci”). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załączniku nr 10 do SWZ w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Uproszczona dokumentacja techniczna na dostawę i montaż systemów magazynów energii dla budynków mieszkalnych na terenie Gminy Łapsze Niżne. Zamawiający wymaga przedłożenia katalogów produktów, kart technicznych lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane produkty spełniają wymagane specyfikacje. Szczegółowe wymagania określa dokumentacja zamówienia (SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 588955-2025
Interne Kennung: ZP.271.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Montaż magazynów energii elektrycznej na terenie Gminy Łapsze Niżne”, polegającego na zaprojektowaniu i montażu 50 instalacji magazynów energii wraz z systemem integracji istniejących instalacji PV z magazynem energii w tych instalacjach, dla budynków mieszkalnych na terenie Gminy Łapsze Niżne („użytkownicy”, „beneficjenci”). 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załączniku nr 10 do SWZ w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Uproszczona dokumentacja techniczna na dostawę i montaż systemów magazynów energii dla budynków mieszkalnych na terenie Gminy Łapsze Niżne. Zamawiający wymaga przedłożenia katalogów produktów, kart technicznych lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane produkty spełniają wymagane specyfikacje. Szczegółowe wymagania określa dokumentacja zamówienia (SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen