See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne wytwarzanie i dostawy składników umundurowania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej wykonanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 września 2018 r. (Dz.U. z 2024 r., poz. 1040) – postępowanie II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy składników umundurowania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 września 2018 r. w sprawie umundurowania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej (Dz. U. z 2024 r., poz. 1040) oraz dokumentacją techniczno-technologiczną do Centralnego Magazynu Mundurowego z/s w Rzepinie (woj. lubuskie) - w okresie 24 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 704940-2025
Interne Kennung: 0801-ILZ.260.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Koszule i koszulobluzy
Beschreibung: Część I 1. Koszula z długim rękawem w kolorze białym (w tym dla kapelana) 3 600 szt. 2. Koszula z krótkim rękawem w kolorze białym (w tym dla kapelana) 3 000 szt. 3. Koszula z długim rękawem w kolorze miętowym (w tym dla kapelana) 2 200 szt. 4. Koszula z krótkim rękawem w kolorze miętowym (w tym dla kapelana) 2 600 szt. 5. Koszulobluza z długim rękawem w kolorze miętowym 8 000 szt. 6. Koszulobluza z krótkim rękawem w kolorze miętowym 10 000 szt.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0004
Titel: 4. Kamizelki ostrzegawcze
Beschreibung: Część IV 1. Kamizelka ostrzegawcza 6 000 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5.Rękawiczki ochronne
Beschreibung: Część V 1. Rękawiczki ochronne 6 000 par
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Pasy parciane
Beschreibung: Część VI 1. Pas główny 8000 szt.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Kurtki wyjściowe
Beschreibung: Część VII 1. Kurtka wyjściowa 2400 szt.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Kurtki i bluzy służbowe
Beschreibung: Część VIII 1. Bluza służbowa w kolorze szarozielonym 6 000 szt. 2. Kurtka służbowa w kolorze szarozielonym 2 600 szt.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Kurtki typu softshell i spodnie zimowe
Beschreibung: Część IX 1. Kurtka służbowa typu softshell w kolorze szarozielonym 4 400 szt. 2. Spodnie służbowe zimowe w kolorze szarozielonym 7 000 par
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Obuwie wyjściowe
Beschreibung: Część X 1. Półbuty męskie 2 000 par 2. Czółenka damskie 1 000 par 3. Buty zimowe męskie 2 200 par 4. Kozaki damskie 1 800 par
Interne Kennung: Część 10