See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla Gminy Miejskiej Rumia wraz z projektem i przebudową sieci wodno-kanalizacyjnej, projektem i budową przyłączy wodno-kanalizacyjnych wraz z prawem opcji
Beschreibung: Było: 1. Strony ustalają, że za wykonanie przedmiotu umowy dla zamówienia podstawowego określonego w § 1 ust. 11 Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie ryczałtowe brutto, zgodnie ze złożoną ofertą, w wysokości 17 934 888,90 zł, (słownie:siedemnaście milionów dziewięćset trzydzieści cztery tysięcy osiemset osiemdziesiąt osiem złotych 90/100) (....) Jest: 1. Strony ustalają, że za wykonanie przedmiotu umowy dla zamówienia podstawowego określonego w § 1 ust. 11 Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie ryczałtowe brutto, zgodnie ze złożoną ofertą, w wysokości 19 716 489,84 zł, (słownie: dziewiętnaście milionów siedemset szesnaście tysięcy czterysta osiemdziesiąt dziewięć złotych 84/100) (....)
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45211100 Bauarbeiten für Wohnhäuser
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Było: 1. Strony ustalają, że za wykonanie przedmiotu umowy dla zamówienia podstawowego określonego w § 1 ust. 11 Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie ryczałtowe brutto, zgodnie ze złożoną ofertą, w wysokości 17 934 888,90 zł, (słownie:siedemnaście milionów dziewięćset trzydzieści cztery tysięcy osiemset osiemdziesiąt osiem złotych 90/100) (....) Jest: 1. Strony ustalają, że za wykonanie przedmiotu umowy dla zamówienia podstawowego określonego w § 1 ust. 11 Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie ryczałtowe brutto, zgodnie ze złożoną ofertą, w wysokości 19 716 489,84 zł, (...)