2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opvang Oekraïense ontheemden Gemeente Bergen op Zoom
Beschreibung: De gemeente heeft de wens en plicht om de opvang van ontheemden, waaronder Oekraïense vluchtelingen, te verzorgen op basis van wet- en regelgeving zoals onder andere, doch niet uitsluitend, de Regeling opvang ontheemden Oekraïne (ROO). De tijdelijke opvang bestaat uit het organiseren van een woon- en slaapplaats, sanitaire voorzieningen en het verzorgen van voldoende kookgelegenheid. Tijdelijk betekent in het geval van ontheemde Oekraïense vluchtelingen minimaal tot een einde komt aan de ROO of tot wanneer een ontheemde een andere woonplaats vindt of krijgt toegewezen. Deze opdracht wordt ondergebracht in een zogenaamde raamovereenkomst. Deze overeenkomst heeft een beoogde ingangsdatum op 1 juli 2025. De initiële contractperiode bedraag twee (2) jaar en loopt derhalve tot en met 30 juni 2027. De gemeente kan besluiten de overeenkomst met Opdrachtnemer te verlengen. De optie tot verlenging bedraagt tweemaal (2x) één (1) jaar. Het bij aanvang van de overeenkomst, al dan niet tegelijkertijd, opvangen van zeventig (70) ontheemden binnen de grenzen van de gemeente Bergen op Zoom. Het – vanaf 1 oktober 2026, doch zoveel eerder als mogelijk – al dan niet tegelijkertijd, opvangen van tweehonderd (200) ontheemden binnen de grenzen van de gemeente Bergen op Zoom.
Interne Kennung: dCI-000490
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: In deze aanbesteding is gekozen voor de Europese openbare procedure voor Sociale en andere specifieke diensten (SAS) als bedoeld in bijlage XIV van richtlijn 2014/24/EU en Artikel 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012. De overheidsopdracht kan op basis van deze vooraankondiging worden gegund zonder verdere bekendmaking.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Opvang Oekraïense ontheemden
Beschreibung: De gemeente heeft de wens en plicht om de opvang van ontheemden, waaronder Oekraïense vluchtelingen, te verzorgen op basis van wet- en regelgeving zoals onder andere, doch niet uitsluitend, de Regeling opvang ontheemden Oekraïne (ROO). De tijdelijke opvang bestaat uit het organiseren van een woon- en slaapplaats, sanitaire voorzieningen en het verzorgen van voldoende kookgelegenheid. Tijdelijk betekent in het geval van ontheemde Oekraïense vluchtelingen minimaal tot een einde komt aan de ROO of tot wanneer een ontheemde een andere woonplaats vindt of krijgt toegewezen. Verdere eisen die aan de opdracht en voorzieningen zijn gebonden worden in de vooraankondiging beschreven. Het bij aanvang van de overeenkomst, al dan niet tegelijkertijd, opvangen van zeventig (70) ontheemden binnen de grenzen van de gemeente Bergen op Zoom. Het – vanaf 1 oktober 2026, doch zoveel eerder als mogelijk – al dan niet tegelijkertijd, opvangen van tweehonderd (200) ontheemden binnen de grenzen van de gemeente Bergen op Zoom.
Interne Kennung: 1