156167-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – MS Praha – tonery do tiskáren a multifunkčních zařízení 2026–2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMS Praha – tonery do tiskáren a multifunkčních zařízení 2026–2028
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky tonerů do tiskáren a multifunkčních zařízení, doprava do místa plnění a odvoz prázdných tonerů včetně jejich ekologické likvidace.
Interne KennungSpr 29/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel nepřipouští překročení nabídkové ceny za kus vyjma změny provedené na základě a v rozsahu odpovídajícím případné změně právních předpisů upravujících výši sazby DPH. A dále změny provedené v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ resp. § 222 odst. 5 a 6 ZZVZ.