2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Miasta i Gminy Syców
Beschreibung: 1. Nazwa i adres organizatora transportu zbiorowego: Gmina Syców, w imieniu której działa Burmistrz Miasta i Gminy Syców ul. Mickiewicza 1, 56500 Syców 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, o którym mowa w art. 22 ust.1 pkt. 1 ustawy z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285). 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy: a) określenie rodzaju transportu: publiczny transport zbiorowy – autobusowy, b) określenie linii komunikacyjnej: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na linii komunikacyjnej obejmującej połączenia komunikacyjne na sieci dróg publicznych na obszarze Miasta i Gminy Syców dla której organizatorem publicznego transportu zbiorowego jest Gmina Syców. 4. Przewidywana data zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 31.12.2026r. 5. Przewidywany czas trwania umowy: 24 miesiące (01 styczeń 2027r.31 grudzień 2028r.) 6. Zmiana informacji: Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285) zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Nazwa i adres organizatora transportu zbiorowego: Gmina Syców, w imieniu której działa Burmistrz Miasta i Gminy Syców ul. Mickiewicza 1, 56500 Syców 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, o którym mowa w art. 22 ust.1 pkt. 1 ustawy z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285). 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy: a) określenie rodzaju transportu: publiczny transport zbiorowy – autobusowy, b) określenie linii komunikacyjnej: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na linii komunikacyjnej obejmującej połączenia komunikacyjne na sieci dróg publicznych na obszarze Miasta i Gminy Syców dla której organizatorem publicznego transportu zbiorowego jest Gmina Syców. 4. Przewidywana data zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 31.12.2026 r. 5. Przewidywany czas trwania umowy: 24 miesiące (01 styczeń 2027r.31 grudzień 2028r.) 6. Zmiana informacji: Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285) zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.