156212-2026 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Sprzątanie powierzchni wewnątrz budynków Sądu Rejonowego Poznań- Grunwald i Jeżyce w Poznaniu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzątanie powierzchni wewnątrz budynków Sądu Rejonowego Poznań- Grunwald i Jeżyce w Poznaniu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w obiektach Sądu Rejonowego Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, w następujących lokalizacjach w Poznaniu: - powierzchnia Sądu w budynku przy ul. Kamiennogórskiej 26 – 5 756,68 m2, - powierzchnia Sądu przy ul. Wawrzyniaka 40 – 1 698,57 m2, - powierzchnia Ośrodka Kuratorskiego przy ul. Zeylanda 9 – 98,70 m2. Dodatkowo, przewiduje się możliwość udzielenia zamówienia na usługi podobne, w zakresie i o wartości maksymalnie 30% zamówienia podstawowego, w trybie z wolnej (art. 214 ust. 1 pkt. 7 Ustawy Pzp). Szczegółowy opis udzielania usług podobnych jest opisany w SWZ rozdział XV.
Interne KennungG.261.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSprzątanie powierzchni wewnątrz budynków Sądu Rejonowego Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu.