156222-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – „Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku w asortymencie i ilościach szczegółowo opisanych w zał. nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo – cenowym oraz wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 18 części.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Produkty lecznicze, wyroby medyczne, żywienie,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 1 – Produkty lecznicze, wyroby medyczne, żywienie,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 –Leki różne,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 2 – Leki różne,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Antybiotyki, insuliny i inne,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 3 –Antybiotyki, insuliny i inne,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Środki odurzające, substancje psychotropowe i prekursory I-R
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 4 –Środki odurzające, substancje psychotropowe i prekursory I-R
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 –Leki sercowo-naczyniowe,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 5 –Leki sercowo-naczyniowe,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 –Żywienie doustne,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 6 –Żywienie doustne,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 –Immunoglobuliny ludzkie anty-D,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 7 –Immunoglobuliny ludzkie anty-D,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 –Immunoglobulina ludzka anty-D (Rh),
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 8 –Immunoglobulina ludzka anty-D (Rh),
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 11 – Ludzki kompleks protrombiny,.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 11 – Ludzki kompleks protrombiny,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 11
Los: LOT-0010
Titel: Część 9 –Immunoglobulina ludzka,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 9 –Immunoglobulina ludzka,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 9
Los: LOT-0011
Titel: Część 12 – Heparyna drobnocząsteczkowa i inne,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 12 – Heparyna drobnocząsteczkowa i inne,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 12
Los: LOT-0012
Titel: Część 14 – Lorazepam,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 14 – Lorazepam,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 14
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Karboksymaltoza żelazowa,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 13 – Karboksymaltoza żelazowa,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 10 – Albumina ludzka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 10 – Albumina ludzka.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 10
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – Płyny infuzyjne podstawowe - glukoza i inne,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 15 – Płyny infuzyjne podstawowe - glukoza i inne,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 – Płyny infuzyjne podstawowe - NaCl i inne,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 16 – Płyny infuzyjne podstawowe - NaCl i inne,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – Płyny infuzyjne uzupełniające,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 17 – Płyny infuzyjne uzupełniające,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 – Substancje recepturowe i opakowania recepturowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 18 części. Część 18 – Substancje recepturowe i opakowania recepturowe.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/03/2025/cz 18