See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software beheer zonale meldkamer
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Eventueel ontwikkelen, leveren, installeren en onderhouden van software beheer meldkamer. Omschrijving van deze diensten: De opdracht omvat de aankoop van een softwarepakket die de 'zonale dispatching' van de hulpverleningszone ondersteunt bij het plannen, uitsturen en actief opvolgen van verschillende interventieploegen van de brandweer. De dispatcher heeft hierbij steeds een duidelijk zicht op de lopende interventies, de wachtrij volgens interventietypes, ... De oplossing bestaat minimaal uit een app, website, cliëntapplicatie en een externe watchdog. De Opdrachtnemer staat in voor de installatie van zijn oplossing (migratietraject). De Opdrachtnemer staat verder in voor het voorzien van de benodigde architectuur in de public Cloud. Tenslotte beidt de Opdrachtnemer een ondersteuning die gebaseerd is op een onderhoudscontract. Concreet omvat de opdracht minstens de volgende zaken: ▪ Levering, installatie en implementatie van een dispatchingstool voor een hulpverleningszone; ▪ Voorzien van de nodige relevante opleidingen; ▪ Een op een SLA gebaseerde ondersteuning; ▪ Migratietraject huidige situatie naar nieuwe implementatie; ▪ Voorzien architectuur in de public Cloud.
Interne Kennung: HVZ Meetjesland 2025.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Eventueel ontwikkelen, leveren, installeren en onderhouden van software beheer meldkamer.
Beschreibung: De opdracht omvat de aankoop van een softwarepakket die de 'zonale dispatching' van de hulpverleningszone ondersteunt bij het plannen, uitsturen en actief opvolgen van verschillende interventieploegen van de brandweer. De dispatcher heeft hierbij steeds een duidelijk zicht op de lopende interventies, de wachtrij volgens interventietypes, ... De oplossing bestaat minimaal uit een app, website, cliëntapplicatie en een externe watchdog. De Opdrachtnemer staat in voor de installatie van zijn oplossing (migratietraject). De Opdrachtnemer staat verder in voor het voorzien van de benodigde architectuur in de public Cloud. Tenslotte beidt de Opdrachtnemer een ondersteuning die gebaseerd is op een onderhoudscontract. Concreet omvat de opdracht minstens de volgende zaken: ▪ Levering, installatie en implementatie van een dispatchingstool voor een hulpverleningszone; ▪ Voorzien van de nodige relevante opleidingen; ▪ Een op een SLA gebaseerde ondersteuning; ▪ Migratietraject huidige situatie naar nieuwe implementatie; ▪ Voorzien architectuur in de public Cloud.
Interne Kennung: 2025.1