156234-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – „Kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia Akademii Rozwoju Usług i DI (ADI) oraz Kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia Akademii Rzeczników Ekonomii Społecznej (ARES)”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia Akademii Rozwoju Usług i DI (ADI) oraz Kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia Akademii Rzeczników Ekonomii Społecznej (ARES)”.
BeschreibungKompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia Akademii Rozwoju Usług i DI (ADI) oraz Kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia Akademii Rzeczników Ekonomii Społecznej (ARES)”. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. W ramach realizacji projektu „Dla Ciebie, dla mnie, dla nas - rozwój usług społecznych na Mazowszu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021 – 2027, Priorytet IV Spójność społeczna i zdrowie, Działanie FERS.04.13 - Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług.
Interne KennungMC-ZU/KBCH/351-11/2025 PN/U/S
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 66510000 Versicherungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia czterech edycji Akademii rozwoju usług społecznych i DI (ADI) – trzy moduły szkoleniowe, seminarium oraz wizyta studyjna
BeschreibungKompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia czterech edycji Akademii rozwoju usług społecznych i DI (ADI) – trzy moduły szkoleniowe, seminarium oraz wizyta studyjna
Interne KennungCzęść 1 - Kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia czterech edycji Akademii rozwoju usług społecznych i DI (ADI) – trzy moduły szkoleniowe, seminarium oraz wizyta studyjna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 66510000 Versicherungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
LosLOT-0002
TitelKompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia trzech edycji Akademii Rzeczników Ekonomii Społecznej (ARES) – trzy moduły szkoleniowe, seminarium oraz wizyta studyjna
BeschreibungKompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia trzech edycji Akademii Rzeczników Ekonomii Społecznej (ARES) – trzy moduły szkoleniowe, seminarium oraz wizyta studyjna
Interne KennungCzęść 2 - Kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia trzech edycji Akademii Rzeczników Ekonomii Społecznej (ARES) – trzy moduły szkoleniowe, seminarium oraz wizyta studyjna