2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociaal Domein Applicatie
Beschreibung: Het leveren van een bewezen (proven) SaaS-applicatie voor het ondersteunen en uitvoeren van de processen voor het Sociaal Domein Het betreft een overeenkomst voor 6 jaar met 2 x de mogelijkheid te verlengen met een maximaal geraamd waarde van 1,5 mio.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2x2 optiejaren