See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWE ŚWIADCZENIE USŁUGI ŻYWIENIA ZBIOROWEGO WRAZ Z NAJMEM POMIESZCZEŃ KUCHNI SP ZOZ „REPTY” GCR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę kompleksowej usługi żywienia zbiorowego polegającej na przygotowaniu, dystrybucji i rozdziale posiłków dla pacjentów oraz posiłków regeneracyjnych dla pracowników Zamawiającego, z wykorzystaniem wynajmowanych pomieszczeń kuchni i stołówek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania organizacyjne opisano w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: GCR/22/ZP/2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1.Usługę żywienia należy wykonywać w szczególności zgodnie z : a)standardami Instytutu Żywności i Żywienia, b)zatwierdzonymi przez Dyrektora Szpitala bieżącymi zaleceniami Szpitalnego Zespołu ds.Żywienia, Zespołu ds. Zakażeń Szpitalnych oraz standardami akredytacyjnymi Szpitala, c)zaleceniami lekarskimi z Oddziałów Szpitala, d)warunkami określonymi w ustawie o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz w aktach wykonawczych, e)zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) wchodzącymi w skład systemu HACCP. 2.W zakres świadczonej usługi wchodzi m.in.: a)przygotowanie całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala (ilość łóżek 560), b)dystrybucja posiłków w systemie bemarowym do łóżek pacjentów z podziałem na diety według zamówień z poszczególnych oddziałów, c)wydawanie posiłków pacjentom w stołówce oddziałowej przy pawilonie S z podziałem na diety według zamówień z poszczególnych oddziałów, d)zapewnienie i wydawanie posiłków osobom korzystającym z ogólnodostępnej stołówki w pawilonie A e)zapewnienie posiłków regeneracyjnych pracownikom szpitala, wskazanych przez Zamawiającego (ok 6 osób /dzień na stałe, plus 2 osoby/dzień i 1 osoba 1 raz w tygodniu w okresie zimowym tj. od 1 listopada do 30 marca), f)zapewnienie obiadu w diecie podstawowej lekarzom dyżurnym (ok. 4 osoby/dzień), g)dostarczanie w ramach depozytu sucharów wg zapotrzebowania oddziałów, h)odbiór oraz płukanie, mycie i dezynfekcja przez wyparzanie naczyń będących własnością Wykonawcy po zakończonym posiłku, w kuchenkach oddziałowych rozliczanych według zużycia mediów lub w wynajmowanych pomieszczeniach od Zamawiającego (tzw. myjnia centralna), i)mycie i dezynfekcja pojemników transportowych, j)utylizacja odpadów pokonsumpcyjnych, poprodukcyjnych i komunalnych, k)wyposażenie na własny koszt wynajmowanych pomieszczeń w niezbędne urządzenia, maszyny, meble oraz inny sprzęt niezbędny do realizacji usługi, który stanowić będzie własność Wykonawcy, a także naczynia i sztućce, w tym jednorazowe, w ilości odpowiadającej liczbie pacjentów. 3.Szacunkowo przyjmuje się, że dzienna liczba żywionych pacjentów wynosi max. 560 osób. Szacunkowa ilość całodziennych posiłków wydawanych w ramach niniejszego zamówienia to 560 osób x 1.096 dni = 613.760 osobodni. Określone ilości całodziennych racji żywieniowych stanowią wielkość szacunkową i nie stanowią zobowiązania do złożenia zamówienia. Rzeczywista ilość zamawianych posiłków wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego uzależnionych od liczby hospitalizowanych pacjentów. W związku z powyższym określone szacunkowe ilości mogą ulec zmianie stosownie do zaistniałych okoliczności i bieżących potrzeb Zamawiającego. 4.Szacunkowa ilość posiłków profilaktycznych w ramach niniejszego zamówienia wynosi 6.576 porcji, a dodatkowo w okresie zimowym 520 porcje. Szacunkowa ilość obiadów dla lekarzy dyżurnych wynosi 4.384 obiadów. Podane ilości mogą ulec zmianie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. 5.Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia większej ilości posiłków niż określone w SWZ, w sytuacji nadzwyczajnej, której nie można było przewidzieć w chwili rozstrzygania postępowania przetargowego. 6.Minimalna wartość wsadu do kotła nie może być niższa niż 9,00 zł netto. Informację na temat zaoferowanej wartości wsadu do kotła należy umieścić w ofercie. 7.Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) certyfikat ISO 9001 w zakresie usług zbiorowego żywienia, b) certyfikat ISO 14001 w zakresie usług zbiorowego żywienia, c) zaświadczenie podmiotu uprawnionego, potwierdzające, że – Wykonawca świadczy usługi zgodnie wymaganiami i posiada certyfikat zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP oraz ISO 22000, d) oświadczenie, że będzie świadczył usługę w całym okresie obowiązywania zamówienia zgodnie z procedurami systemu HACCP, e) zaświadczenie uzyskania licencji gotowego posiłku dla diety szpitalnej podstawowej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten