156355-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen – Połączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie-Zdrój i Pniówek.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPołączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie-Zdrój i Pniówek.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa sieci ciepłowniczej łączącej Zakład Jastrzębie-Zdrój z Zakładem Pniówek wraz z niezbędną infrastrukturą umożliwiającą przesył czynnika grzewczego pomiędzy w/w Zakładami, zgodnie z zakresem prac zawartym w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ oraz na warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym część III SWZ. Realizacja na podstawie projektu dostarczonego przez Zamawiającego. W zakresie prac Wykonawcy jest również dostosowanie dokumentacji projektowej do prognozowanych wpływów eksploatacji górniczej oraz realizacja obiektowa na podstawie dostosowanej dokumentacji projektowej, w tym: pozyskanie od Zakładu Górniczego KWK Pniówek (zakład Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.) szczegółowych danych geologicznych na potrzeby aktualizacji dokumentacji projektowej, opracowanie dokumentacji projektowej (w tym również pozyskanie mapy do celów projektowych) z zastosowaniem rozwiązań technologicznych uwzględniających prognozowany wpływ eksploatacji górniczej, wykonanie badań i opracowanie dokumentacji geotechnicznej (jeśli będzie wymagane), dokonanie niezbędnych uzgodnień, uzyskanie niezbędnych opinii, zgód i wszystkich wymaganych decyzji administracyjnych (w zakresie wymaganym w odniesieniu do zmian w dokumentacji projektowej oraz wymagających aktualizacji), realizacja obiektowa na podstawie zatwierdzonej dokumentacji projektowej wraz z pozyskaniem decyzji administracyjnej umożliwiającej użytkowanie i eksploatację obiektu. Rurociągami ciepłowniczymi z Zakładu Jastrzębie-Zdrój w kierunku Zakładu Pniówek przesyłany będzie czynnik grzewczy zmiennych parametrów o temperaturze t=135 oC i ciśnieniu Pn=16bar. Zamawiający informuje, iż ubiega się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Priorytet FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z EFRR Działanie FENX.02.01 Infrastruktura ciepłownicza Typ projektu: Infrastruktura ciepłownicza, Nabór nr FENX.02.01IW.01001/24, na realizację projektu: „Połączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie- Zdrój i Pniówek”. Niniejsze zamówienie zostanie udzielone przez zamawiającego subsydiowanego tj. zamawiającego innego niż zamawiający publiczni lub zamawiający sektorowi. Mając na uwadze powyższe postępowanie prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.).
Interne Kennung1/XI/ZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45100000 Baureifmachung, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45236000 Oberbauarbeiten, 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen), 42120000 Pumpen und Kompressoren, 42511000 Wärmeaustauscher und Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPołączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie-Zdrój i Pniówek
Interne KennungCzęść I