2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy i profilaktycznej opieki zdrowotnej dla pracowników PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź oraz pakiet abonamentowy dla pracowników, emerytów i rencistów PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź.
Beschreibung: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy i profilaktycznej opieki zdrowotnej dla pracowników PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź oraz pakiet abonamentowy dla pracowników, emerytów i rencistów PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało poprzedzone przez Zamawiającego Wstępnymi konsultacjami rynkowymi nr WKR/DYS/CE/ZR/02692/2024, pn. Zakup usługi opieki medycznej dla pracowników i członków rodzin 2025-2026. W celu zagwarantowania, że udział Wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 369, 1571 i 1667), który doradzał lub w inny sposób był zaangażowany w przygotowanie postępowania nie zakłóci konkurencji, Zamawiający – zgodnie z art. 85 Ustawy PZP – wyznaczył odpowiedni termin na złożenie ofert oraz pod linkiem: https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/91137/details zamieścił istotne informacje, które przekazał lub uzyskał podczas ww. Wstępnych konsultacji rynkowych.
Interne Kennung: POST/DYS/OLD/GZ/00528/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 360 pkt. 3) Zamawiający, udzielając zamówień, o których mowa w art. 359 pkt 1, może nie stosować przepisów ustawy dotyczących: minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85131000 Dienstleistungen von Zahnarztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy i profilaktycznej opieki zdrowotnej dla pracowników PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź oraz pakiet abonamentowy dla pracowników, emerytów i rencistów PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź - zgodnie z SWZ.