156400-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – 32 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ- pakiety oraz załącznik nr 4- wzór umowy.
Interne Kennung: 18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - LEKI RÓŻNE 1
Beschreibung: PAKIET 1 - LEKI RÓŻNE 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 1 - LEKI RÓŻNE 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w pakiecie (pakietach). Maksymalna wartość opcji, okoliczności skorzystania z prawa opcji – opisane są SWZ oraz załączniku nr 4 do SWZ – wzorze umowy.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - Albumini humani solutio
Beschreibung: PAKIET 2 - Albumini humani solutio. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 2 - Albumini humani solutio
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - Natrii valproas
Beschreibung: PAKIET 3 - Natrii valproas. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 3 - Natrii valproas
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Natrii valproas 400 mg/4 ml
Beschreibung: PAKIET 4 - Natrii valproas 400 mg/4 ml. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 4 - Natrii valproas 400 mg/4 ml
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - Jałowy żel znieczulający
Beschreibung: PAKIET 5 - Jałowy żel znieczulający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 5 - Jałowy żel znieczulający
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - Immunoglobulinum humanum normale
Beschreibung: PAKIET 6 - Immunoglobulinum humanum normale. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 6 - Immunoglobulinum humanum normale
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - Immunoglobulinum humanum normale 2
Beschreibung: PAKIET 7 - Immunoglobulinum humanum normale 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 7 - Immunoglobulinum humanum normale 2
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - Vaccinum hepatitidis A
Beschreibung: PAKIET 8 - Vaccinum hepatitidis A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 8 - Vaccinum hepatitidis A
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - Leki różne 2
Beschreibung: PAKIET 9 - Leki różne 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 9 - Leki różne 2
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - cefotaximum
Beschreibung: PAKIET 10 - cefotaximum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 10 - cefotaximum
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 - LEKI RÓŻNE 3
Beschreibung: PAKIET 11 - LEKI RÓŻNE 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 11 - LEKI RÓŻNE 3
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 - Lorazepamum
Beschreibung: PAKIET 12 - Lorazepamum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 12 - Lorazepamum
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 - LEKI RÓŻNE 4
Beschreibung: PAKIET 13 - LEKI RÓŻNE 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 13 - LEKI RÓŻNE 4
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 - LEKI RÓŻNE 5
Beschreibung: PAKIET 14 - LEKI RÓŻNE 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 14 - LEKI RÓŻNE 5
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 - LEKI RÓŻNE 6
Beschreibung: PAKIET 15 - LEKI RÓŻNE 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 15 - LEKI RÓŻNE 6
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 - Ornithini aspartas
Beschreibung: PAKIET 16 - Ornithini aspartas. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 16 - Ornithini aspartas
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17 - Acidum tranexamicum
Beschreibung: PAKIET 17 - Acidum tranexamicum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 17 - Acidum tranexamicum
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 - LEKI RÓŻNE 7
Beschreibung: PAKIET 18 - LEKI RÓŻNE 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 18 - LEKI RÓŻNE 7
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 - LEKI RÓŻNE 8
Beschreibung: PAKIET 19 - LEKI RÓŻNE 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 19 - LEKI RÓŻNE 8
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20 - LEKI RÓŻNE 9
Beschreibung: PAKIET 20 - LEKI RÓŻNE 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 20 - LEKI RÓŻNE 9
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21 - LEKI RÓŻNE 10
Beschreibung: PAKIET 21 - LEKI RÓŻNE 10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 21 - LEKI RÓŻNE 10
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22 - Paliperidonum i Risperidonum
Beschreibung: PAKIET 22 - Paliperidonum i Risperidonum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 22 - Paliperidonum i Risperidonum
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23 - LEKI RÓŻNE 11
Beschreibung: PAKIET 23 - LEKI RÓŻNE 11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 23 - LEKI RÓŻNE 11
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24 - LEKI RÓŻNE 12
Beschreibung: PAKIET 24 - LEKI RÓŻNE 12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 24 - LEKI RÓŻNE 12
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25 - Tigecyclinum
Beschreibung: PAKIET 25 - Tigecyclinum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 25 - Tigecyclinum
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26 - Bupivacainum i Lidocaini hydrochloridum
Beschreibung: PPAKIET 26 - Bupivacainum i Lidocaini hydrochloridum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 26 - Bupivacainum i Lidocaini hydrochloridum
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27 - Ferricum derisomaltosum
Beschreibung: PAKIET 27 - Ferricum derisomaltosum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 27 - Ferricum derisomaltosum
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28 - Misoprostolum i karboksymaltoza żelazowa
Beschreibung: PAKIET 28 - Misoprostolum i karboksymaltoza żelazowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 28 - Misoprostolum i karboksymaltoza żelazowa
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29 - Produkt leczniczy 2 mmol/l potasu
Beschreibung: PAKIET 29 - Produkt leczniczy 2 mmol/l potasu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 29 - Produkt leczniczy 2 mmol/l potasu
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30 - Dapagliflozinum
Beschreibung: PAKIET 30 - Dapagliflozinum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 30 - Dapagliflozinum
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31 - Remdesivirum
Beschreibung: PAKIET 31 - Remdesivirum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 31 - Remdesivirum
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32 - Idarucyzumab
Beschreibung: PAKIET 32 - Idarucyzumab. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 32 - Idarucyzumab