See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa Ubezpieczenia Województwa Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego wraz z Jednostkami Organizacyjnymi
Beschreibung: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń 5. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego PAKIET II 1. Ubezpieczenia łodzi/ promów
Vorherige Bekanntmachung: 823697-2025
Interne Kennung: SWZ NR 28989/2025/Wrocław
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń 5. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego
Interne Kennung: SWZ NR 28989/2025/Wrocław Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia łodzi/ promów
Interne Kennung: SWZ NR 28989/2025/Wrocław Pakiet II