156436-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – Levering ICT Hardware middels raamovereenkomst met minicompetitie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering ICT Hardware middels raamovereenkomst met minicompetitie
Beschreibung: Het doel van deze openbare aanbesteding is raamovereenkomsten te sluiten met maximaal vijf contractpartijen, die in staat zijn om alle ICT hardware te leveren die in de komende jaren binnen het primaire proces (onderwijs) van Onderwijsstichting Arcade benodigd is (binnen de scope van de opdracht). De vijf raamcontractpartijen krijgen door middel van minicompetitie de kans om per uitvraag een offerte aan te bieden. De geraamde waarde bedraagt ongeveer €200.000,- (incl. BTW) per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering ICT Hardware
Beschreibung: Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1