See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW
Beschreibung: Tytuł: DOSTAWA LEKÓW Opis: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa produktów leczniczych w ramach programów lekowych” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2÷2.12 (arkusz excel) do Specyfikacji (w formularzach asortymentowo – cenowych). 2.Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne (Dz.U.2025.750 t.j. z dnia 2025.06.06) .Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 3.W przypadku stwierdzenia, że substancja chemiczna w dawce i postaci wskazanej w SWZ znajduje się w aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych – Załączniku B i/lub C, a zaoferowany produkt leczniczy nie jest tam wykazany, oferta zostanie odrzucona. Oferta zostanie również odrzucona, gdy cena zaoferowanego produktu leczniczego będzie wyższa od ceny urzędowej wskazanej w Obwieszczeniu Ministra Zdrowia. 4.Wszystkie zaoferowane produkty musze spełniać wymogi opisane w Specyfikacji. 5.Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia opisanego w niniejszej SWZ zostaną odrzucone. Przedmiot zamówienia został podzielony na 13 pakietów (zadań/części): PAKIET NR 1 – LEKI – (Załącznik nr 2), PAKIET NR 2 – LEKI – (Załącznik nr 2.1), PAKIET NR 3 – LEKI – (Załącznik nr 2.2), PAKIET NR 4 – LEKI – (Załącznik nr 2.3), PAKIET NR 5 – LEKI – (Załącznik nr 2.4), PAKIET NR 6 – LEKI – (Załącznik nr 2.5), PAKIET NR 7 – LEKI – (Załącznik nr 2.6), PAKIET NR 8 – LEKI – (Załącznik nr 2.7), PAKIET NR 9 – LEKI – (Załącznik nr 2.8), PAKIET NR 10 – LEKI – (Załącznik nr 2.9). PAKIET NR 11 – LEKI – (Załącznik nr 2.10). PAKIET NR 12 – LEKI – (Załącznik nr 211). PAKIET NR 13 – LEKI – (Załącznik nr 2.12). Zamawiający przedmiot zamówienia podzielił na 13 pakietów (zadań/części). 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pakiety (zadania, części). 3.W poszczególnym pakiecie, czyli w każdym formularzu asortymentowo – cenowym muszą być uwzględnione wszystkie pozycje. Brak jakiejkolwiek pozycji asortymentowej w danym pakiecie (Załączniku Nr 2÷2.12) spowoduje odrzucenie danej oferty przetargowej. 4.Oferty można składać do jednej lub więcej lub wszystkich pakietów (zadań, części). Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) i warunki realizacji zamówienia: 1.Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą sukcesywnie, stosownie do potrzeb Zamawiającego zgodnie z formularzami asortymentowo – cenowymi (załącznikami Nr 2÷2.12) w formie dostaw cząstkowych. 2.Termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) odbywać się będzie przez minimalny 12 miesięczny okres od daty zawarcia umowy lub obowiązywania umowy lub do wyczerpania kwoty stanowiącej wynagrodzenie umowne. 3.Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00 według pisemnych zamówień składanych drogą mailową przez Kierownika Apteki Szpitalnej lub innej upoważnionej osoby. W bardzo pilnych i uzasadnionych przypadkach „na cito” zamówienia dodatkowo będą potwierdzane w formie telefonicznej. 4.W związku z zaistniałymi różnymi sytuacjami np. stanami nadzwyczajnymi, epidemii itp., mających wpływ na realizację przedmiotu zamówienia przyszłych umów, jak również w przypadku niewyczerpania asortymentu Zamawiający dopuszcza przedłużenie czasu realizacji przedmiotu zamówienia na okres nie dłuższy niż 9 miesięcy lub do wyczerpania asortymentu. 5.Minimalny termin dostawy przedmiotu zamówienia to dwa dni robocze, natomiast maksymalny termin dostawy to pięć dni roboczych od daty złożenia zamówienia (kryterium oceny ofert, opisane w Rozdziale XXII). 6.Termin dostawy jest liczony od następnego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia przez Zamawiającego. 7.Zamawiający ustala, że dniami roboczymi są dni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 z wyłączeniem sobót i niedziel oraz dni określonych ustawą jako święta. 8.Termin ważności dostarczonego towaru ma wynosić minimum 9 miesięcy od daty każdorazowej, częściowej dostawy. Ewentualne krótsze terminy ważności będą każdorazowo uzgadniane z Zamawiającym. Termin, forma płatności: 1.Termin płatności – płatność za realizację cząstkową – za dostawę przedmiotu będzie dokonywana przelewem terminie od 30 do 60 dni (minimalny termin płatności 30 dni, natomiast maksymalny termin płatności 60 dni) po dostawie i otrzymaniu prawidłowo wystawionej faktury VAT (termin płatności jaki będzie obowiązywał przez okres obowiązywania umowy Wykonawca zobowiązany jest wpisać w formularzu ofertowym tj. w Załączniku Nr 1) . 2.Forma płatności – przelew. 3.W przypadku gdy termin płatności przypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy lub sobotę, płatność nastąpi w terminie pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. 4.Faktury w formie elektronicznej Wykonawca zobowiązany jest przesyłać wyłącznie na adres: apteka@cm-lancut.pl.
Vorherige Bekanntmachung: 732473-2025
Interne Kennung: SZP/380/29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.1 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.2 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.3 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.4 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.5 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.6 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.7 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.8 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.9 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.10 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.11 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Dostawa leków określonych w załączniku nr 2.12 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w formularzu asortymentowym cenowym
Interne Kennung: Cześć 13