2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż gablot reklamowych na wiatach przystankowych seryjnych SAWA na terenie m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i montaż 70 sztuk gablot reklamowych w latach 2026-2027 na wskazanych przez Zamawiającego wiatach przystankowych w lokalizacjach zgodnie z załącznikiem nr 1 do niniejszego OPZ. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 2A do SWZ - wykaz cen jednostkowych oraz załącznik nr 9 do SWZ – projekt umowy.
Interne Kennung: ZP-2/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192170 Anschlagtafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112110 Teile von Schutzunterkünften, 45213315 Bau von überdachten Bushaltestellen, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i montaż 70 sztuk gablot reklamowych w latach 2026-2027 na wskazanych przez Zamawiającego wiatach przystankowych w lokalizacjach zgodnie z załącznikiem nr 1 do Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 2A do SWZ - wykaz cen jednostkowych oraz załącznik nr 9 do SWZ – projekt umowy.