2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego we Włocławku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: - usługa sprzątania budynków: A, A1, A2, A3, B, C, D, E, F,G,I, J, J1, L o łącznej powierzchni 7 376,01 m2 - usługa utrzymania czystości w Ośrodku Kuratorskim nr 1 przy Sądzie Rejonowym we Włocławku, zlokalizowanym przy ul. Żytniej 66/68, o łącznej powierzchni 239,99 m ² - usługa sprzątania terenów zewnętrznych przy ul. Kilińskiego 20/ Wojska Polskiego 22 , - usługa sprzątania terenów zewnętrznych przy ul. Długiej 65, na okres 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 2. Prawo opcji a) W ramach niniejszego zamówienia dopuszcza się skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji, polegającej na zwiększeniu zakresu przedmiotu Umowy w ten sposób, że świadczenie usług objętych Umową zostanie przedłużone nie dłużej niż o sześć miesięcy, w stosunku do terminu o którym mowa w § 2 ust. 1 Umowy. Miesięczne wynagrodzenie Wykonawcy za realizację przedmiotu Umowy zostanie ustalone w wysokości miesięcznego wynagrodzenia z zakresu podstawowego, o którym mowa w § 10ust. 1 Umowy z uwzględnieniem ewentualnych zmian tego wynagrodzenia, wprowadzonych w trakcie realizacji zamówienia na mocy postanowień zawartej umowy w sprawie zamówienia. b) Zamawiający może z opcji nie skorzystać albo skorzystać jedno lub wielokrotnie z zachowaniem ciągłości świadczenia usługi stanowiącej przedmiot Umowy. Realizowanie opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, a nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, w tym o zapłatę odszkodowania. c) Uruchomienie opcji uzależnione będzie od wzrostu zapotrzebowania Zamawiającego w zakresie świadczenia usług objętych przedmiotem Umowy. d) Przedmiot Umowy objęty opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim, zawiadomieniu Zamawiającego o realizacji opcji, ze wskazaniem zakresu tej opcji. e) Zawiadomienie, o którym mowa w ust. 7, Zamawiający przekaże Wykonawcy w formie pisemnej. f) Zasady i sposób realizacji przedmiotu Umowy objętego opcją będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji podstawowego zakresu przedmiotu Umowy. g) Realizacja prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do Umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung