15650-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen und Metallbehältern – 8185 – Rekonstrukce dávkování hydrazinu do potrubí demivody 1,0 MPa
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel8185 – Rekonstrukce dávkování hydrazinu do potrubí demivody 1,0 MPa
BeschreibungPředmětem zakázky „8185 – Rekonstrukce dávkování hydrazinu do potrubí demivody 1,0 MPa“ je zpracování dokumentace a provedení realizace kompletní dodávky „na klíč“, jedná se především o náhradu systému dávkování hydrazinu do potrubí demivody 1,0 MPa za nový, zahrnující zpracování dokumentační části, dodávku a následnou realizaci díla v JE Dukovany formou dodávky „na klíč“ a provedení všech nutně vyvolaných úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech“, je zajistit spolehlivý a bezpečný provoz systému dávkování hydrazinu do potrubí demivody 1,0 MPa technologického zařízení sekundárního okruhu jaderné elektrárny Dukovany
Interne KennungN006/23/V00018905
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50510000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen und Metallbehältern
5. Los
LosLOT-0001