See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LT_Lovosice - nová TR 110/22kV_PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování realizační projektové dokumentace na stavbu č. IE-12-4006978 spočívající ve výstavbě nové TR 110/22 kV - Ústecký kraj, k.ú. Lovosice, okr. Litoměřice - p.p.č 2969/33, 1969/34, 2969/36 a 2969/21 vše k.ú. Lovosice (pozemky ve vlastnictví ČEZ Distribuce, a.s.) a p.p.č. 2969/2, 2969/20 vše v k.ú. Lovosice (pozemky ve vlastnictví spol. Lovochemie, a.s.). Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: N006/21/V00000402
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001