2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i deszczową wraz z przebudową infrastruktury technicznej w Al. F. Kobylińskiego, Al. S. Jachowicza, ul. Bielskiej, ul. Piasta Kołodzieja, ul. Obrońców Westerplatte, ul. Kochanowskiego i ul. Salezjańskiej oraz zagospodarowaniem terenów zielonych przy ul. Kochanowskiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane oraz prace projektowe niezbędne do zrealizowania przewidzianego Umową zadania pn.: „Rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i deszczową wraz z przebudową infrastruktury technicznej w Al. F. Kobylińskiego, Al. S. Jachowicza, ul. Bielskiej, ul. Piasta Kołodzieja, ul. Obrońców Westerplatte, ul. Kochanowskiego i ul. Salezjańskiej oraz zagospodarowaniem terenów zielonych przy ul. Kochanowskiego”. Wymieniony przedmiot zamówienia stanowi jedną z siedmiu części inwestycji, której celem jest budowa kanalizacji deszczowej w centrum miasta Płocka. Przedmiotem zadania jest budowa nowej kanalizacji deszczowej w centrum miasta Płocka, jednocześnie dokonując rozdziału istniejącej kanalizacji ogólnospławnej na odrębne systemy kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni a także przebudową wskazanej, istniejącej infrastruktury technicznej. Realizacja tego przedsięwzięcia ma kluczowe znaczenie dla poprawy funkcjonowania infrastruktury wodno-kanalizacyjnej miasta, redukcji ryzyka podtopień oraz poprawy zagadnień związanych z ochroną środowiska. Planowane prace obejmują budowę nowych odcinków kanalizacji deszczowej wraz z przyłączami z wykorzystaniem zarówno technologii wykopowych, jak i bezwykopowych, w zależności od uwarunkowań lokalnych i istniejącej infrastruktury. Dodatkowo w ramach zadania zostanie zrealizowane w trybie zaprojektuj i wybuduj jedno z 12 zadań dotyczących działań z zakresu zielono-niebieskiej infrastruktury, które służą adaptacji do zmian klimatu i ochronie ekosystemów. Wykonawca jest zobowiązany zastosować wszelkie środki celem zabezpieczenia dróg, obiektów inżynierskich prowadzących na teren budowy od uszkodzeń i zabrudzeń, które mogą być spowodowane robotami budowlanymi lub transportem i sprzętem Wykonawcy albo jego dostawców i podwykonawców lub dalszych podwykonawców, w szczególności powinien przestrzegać obowiązujących ograniczeń obciążeń osi pojazdów podczas transportu materiałów i sprzętu, do i z terenu budowy. Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia miejsc w których prowadzone będą roboty, w szczególności, w miejscach dostępnych dla osób trzecich, wokół wykopów pozostawionych na czas zmroku i w nocy. Odtworzenia nawierzchni w poszczególnych ulicach należy wykonywać bezpośrednio po zakończeniu prac w zakresie budowy sieci oraz uzyskać protokolarny odbiór od zarządcy danej drogi/działki drogowej.
Vorherige Bekanntmachung: 45942-2026
Interne Kennung: JRP/RJK/2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadanie jest częścią projektu pn. „Zielono – niebieski Płock. Adaptacja do zmian klimatu”, dla którego Zamawiający ubiega się o pozyskanie dofinansowania ze środków UE, w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027. Zamawiający na podstawie art. 257 ustawy PZP zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45400000 Baufertigstellung, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i deszczową wraz z przebudową infrastruktury technicznej w Al. F. Kobylińskiego, Al. S. Jachowicza, ul. Bielskiej, ul. Piasta Kołodzieja, ul. Obrońców Westerplatte, ul. Kochanowskiego i ul. Salezjańskiej oraz zagospodarowaniem terenów zielonych przy ul. Kochanowskiego.