2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úpravna vody Ivaň
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybudování nové úpravny vody ve stávajícím objektu čerpací stanice, a to včetně přístavby ke stávající budově pro umístění GAU filtrů a kalového hospodářství. Dále bude vybudováno nové jímací území s 8 jímacími vrty, monitorovacími a pozorovacími vrty (vše odvrtáno), sběrnými jímkami a novou čerpací stanicí surové vody včetně sběrných jímek a výtlačného řadu surové vody do ÚV Ivaň a současně s tím i související přeložky částí současných výtlačných řadů do VDJ Pasohlávky a do VDJ Pouzdřany. Dále bude vybudován nový zásobovací řad pro obec Ivaň.
Interne Kennung: Ozn. o zah. 05_02
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001