2. Verfahren
Verfahren
Titel: MKI - IP telefony a IP převodníky včetně implementace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup IP telefonie a jejich implementace v rámci projektu Modernizace a zabezpečení komunikační infrastruktury Policie ČR – koncové prvky, a to v rozsahu dle minimální technické specifikace, která je uvedena v příloze č. 2 ZD, v návrhu kupní smlouvy v příloze č. 1 ZD. • 142ks IP telefonů pro veřejné a technické prostory s možností zavěšení na zeď • 1449ks IP telefonů pro běžné uživatele • 398ks IP telefonů s postranním tlačítkovým modulem pro manažery nebo asistentská pracoviště • 28ks analogových převodníků • 20ks ManDay pro implementaci
Interne Kennung: KRPM-169649/ČJ-2025-1400VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky je nákup IP telefonie a jejich implementace v rámci projektu Modernizace a zabezpečení komunikační infrastruktury Policie ČR – koncové prvky, a to v rozsahu dle minimální technické specifikace, která je uvedena v příloze č. 2 ZD, v návrhu kupní smlouvy v příloze č. 1 ZD. • 142ks IP telefonů pro veřejné a technické prostory s možností zavěšení na zeď • 1449ks IP telefonů pro běžné uživatele • 398ks IP telefonů s postranním tlačítkovým modulem pro manažery nebo asistentská pracoviště • 28ks analogových převodníků • 20ks ManDay pro implementaci Termín zahájení plnění od účinnosti smlouvy Termín dodání zboží do 15. 4. 2026 Termín dokončení implementace do 30. 4. 2026 Zadávací dokumentace včetně příloh a certifikátu veřejného klíče k zašifrování nabídek je po celou dobu trvání lhůty pro podání nabídek uveřejněna na profilu zadavatele, na adrese: https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/KRPOLK
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32552100 Telefonapparate
5. Los
Los: LOT-0001