156579-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur- und Wartungsdienste – Europese aanbesteding Schilderwerken
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding Schilderwerken
BeschreibungDe GGD Flevoland, hierna te noemen “GGD Flevoland”, organiseert een Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor het contracteren van één Opdrachtnemer voor de in de aanbestedingsstukken nader omschreven Schilderwerken Zie beschreven omvang in de Selectieleidraad
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45442100 Anstricharbeiten
5. Los
LosLOT-0000
TitelEA Schilderwerken
BeschreibungZie Selectieleidraad Zie Selectieleidraad
Interne Kennung1