15658-2026 - Ergebnis
Polen – Xerografisches Papier – Dostawa papieru kserograficznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa papieru kserograficznego
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umowy ramowej na dostawy papieru kserograficznego, zwanego dalej w SWZ asortymentem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdz. XIX SWZ oraz załączniku nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia na oferowany asortyment 12 miesięcy gwarancji i rękojmi, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych ani wariantowych. 5. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie zgodności oferowanego asortymentu z wymaganiami określonymi w ofercie Wykonawcy (papier ksero A-4, papier ksero A-3): 1) certyfikat Eu-Ecolabel; 2) certyfikat FSC lub PEFC. Oraz kart katalogowych (dla każdego rodzaju asortymentu) zawierającej co najmniej: nazwę Producenta i symbol lub inne dane jednoznacznie identyfikujących oferowany asortyment oraz parametry potwierdzające gramaturę i grubość oferowanego asortymentu. 6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Zamawiający zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty uzyskają w kryteriach oceny ofert pozycje od 1 do 3, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 9. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane. 10. Rodzaj i zakres zmian umowy wskazane zostały w rozdziale XIX SWZ. 11. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 12. Termin związania ofertą 13.12.2025 r.
Vorherige Bekanntmachung528948-2025
Interne KennungWZP-2107/25/149/Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdz. XIX SWZ oraz załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionennie przewiduje