2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w 2026 r zam. uzupełniające 2 - pakiet 2
Beschreibung: Czyszczenia późne - 13,92ha Rozdrabnianie pozostałości pozrębwych - 2,71ha oraz przygotowanie gleby pod naturalny obsiew - 15,77kmtr Pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach Mikołeska, Truszczyca i Lubocz w ilości 3274,00m3 Remonty grodzeń w leśnictwach Truszczyca. Jędrysek, Lubocz, Mikołeska w ilości godzin 280rh oraz 15rh 23%VAT Odnowienia oraz poprawki w leśnictwach Truszczyca, Jędrysek, Lubocz i Mikołeska wg. planu finansowo-gospodarczego
Interne Kennung: Z.270.7.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust 1 pkt 7 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Świerklaniec – zamówienia uzupełniające 2 - Pakiet II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Czyszczenia późne - 13,92ha Rozdrabnianie pozostałości pozrębwych - 2,71ha oraz przygotowanie gleby pod naturalny obsiew - 15,77kmtr Pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach Mikołeska, Truszczyca i Lubocz w ilości 3274,00m3 Remonty grodzeń w leśnictwach Truszczyca. Jędrysek, Lubocz, Mikołeska w ilości godzin 280rh oraz 15rh 23%VAT Odnowienia oraz poprawki w leśnictwach Truszczyca, Jędrysek, Lubocz i Mikołeska wg. planu finansowo-gospodarczego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77231600 Aufforstung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211300 Rodung