156663-2026 - Ergebnis
Tschechien – Sicherheitssoftwarepaket – „V 00852D – Kybernetická bezpečnost – CTP, SECaaS“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„V 00852D – Kybernetická bezpečnost – CTP, SECaaS“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka plnění, tj. hardware, software a navazující služby, blíže specifikovaného v příloze č. 1 kupní smlouvy (viz příloha č. 3 zadávací dokumentace). Projekt je financován z RRF - Národního plánu obnovy ČR, výzva č. 44 - Kybernetická bezpečnost – doprava, v rámci žádosti s názvem "Zajištění kybernetické bezpečnosti informačních systémů CDV", reg. č. CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_096/0011597 Součástí zadávací dokumentace jsou proto také obecné podmínky výzvy Národního plánu obnovy, viz: https://www.mvcr.cz/npo/clanek/ukoncene-vyzvy.aspx
Interne KennungV 00852D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72611000 Technische Computerunterstützung, 79417000 Sicherheitsberatung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72611000 Technische Computerunterstützung, 79417000 Sicherheitsberatung