156695-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup, dostawa i wdrożenie systemów ochrony sieciowej oraz rozbudowa systemu digitalizacji dokumentacji medycznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa i wdrożenie systemów ochrony sieciowej oraz rozbudowa systemu digitalizacji dokumentacji medycznej
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie systemów ochrony sieciowej oraz rozbudowa systemu digitalizacji dokumentacji medycznej. Niniejszy przedmiot zamówienia obejmuje 3 części zamówienia: Pakiet 1: Klaster systemu ochrony danych UTM klasy Next Generation Firewall (NGFW) Pakiet 2: System ochrony przed atakami DDoS (Distributed Denial of Service) Pakiet 3: Rozbudowa systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz obsługi podpisu odręcznego o nowe komórki organizacyjne wraz z wyposażeniem nowych stanowisk 2. Środki przeznaczone na realizację przedsięwzięcia pochodzą z europejskiego Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności – KPO). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ - OPZ tj. parametry, wymagania techniczne, warunki serwisu.
Interne KennungZSM/ZP/6/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Klaster systemu ochrony danych UTM klasy Next Generation Firewall (NGFW)
BeschreibungZakup i dostawa klastra systemu ochrony danych UTM klasy Next Generation Firewall (NGFW) – 1 kpl.
Interne KennungPAKIET 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: System ochrony przed atakami DDoS (Distributed Denial of Service)
BeschreibungZakup i dostawa systemu ochrony przed atakami DDoS (Distributed Denial of Service) – 1 szt.
Interne KennungPAKIET 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: Rozbudowa systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz obsługi podpisu odręcznego o nowe komórki organizacyjne wraz z wyposażeniem nowych stanowisk
BeschreibungRozbudowa systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz obsługi podpisu odręcznego o nowe komórki organizacyjne wraz z wyposażeniem nowych stanowisk
Interne KennungPAKIET 3