See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Společenství - Cesta ke vzdělávání III.
Beschreibung: Předmětem tohoto výběrového řízení je vzdělávání zaměstnanců v jednotlivých společnostech, v níže uvedených dovednostech a odborných kurzech. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 dílčí částí: 1. Dílčí část MANAŽERSKÉ KURZY 2. Dílčí část TECHNICKÉ KURZY 3. Dílčí část ÚČETNÍ KURZY Podrobné informace jsou zveřejněny na profilu zadavatele ve Výzvě/ZD a jejich přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dílčí část MANAŽERSKÉ KURZY
Beschreibung: Předmětem je vzdělávání zaměstnanců v jednotlivých společnostech (členů Společenství), v manažerských dovednostech a odborných kurzech. Podrobné informace jsou zveřejněny na profilu zadavatele ve Výzvě/ ZD a jejich přílohách.
Interne Kennung: 1. Dílčí část MANAŽERSKÉ KURZY
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dílčí část TECHNICKÉ KURZY
Beschreibung: Předmětem je vzdělávání zaměstnanců v jednotlivých společnostech (členů Společenství), v technických dovednostech a odborných kurzech. Podrobné informace jsou zveřejněny na profilu zadavatele ve Výzvě/ ZD a jejich přílohách.
Interne Kennung: 2. Dílčí část TECHNICKÉ KURZY
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dílčí část ÚČETNÍ KURZY
Beschreibung: Předmětem je vzdělávání zaměstnanců v jednotlivých společnostech (členů Společenství), v účetních dovednostech a odborných kurzech. Podrobné informace jsou zveřejněny na profilu zadavatele ve Výzvě/ ZD a jejich přílohách.
Interne Kennung: 3. Dílčí část ÚČETNÍ KURZY