See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA PROVÁDĚNÍ PROHLÍDEK A DIAGNOSTIKY MOSTNÍCH A SPECIÁLNÍCH OBJEKTŮ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu určitou, a to na 48 měsíců ode dne nabytí její účinnosti. Předmětem rámcové dohody je stanovení podmínek pro poskytování služeb na zajištění diagnostických průzkumů stavebních objektů, mimořádných, hlavních a běžných prohlídek mostních objektů a protihlukových stěn („Rámcová dohoda“). Rámcová dohoda bude uzavřena mezi Zadavatelem a 6 (šesti) dodavateli. Nebude-li Zadavatel schopen vybrat počet dodavatelů uvedený v předchozí větě, může Zadavatel uzavřít Rámcovou dohodu s nižším počtem dodavatelů, kteří splní zadávací podmínky, nejméně však se 3 (třemi) dodavateli. Zadávání veřejných zakázek na základě Rámcové dohody bude probíhat postupem bez obnovení soutěže dle § 134 ZZVZ a postupem s obnovením soutěže dle § 135 ZZVZ. Postupem bez obnovení soutěže budou zadávány dílčí veřejné zakázky, jejichž předpokládaná hodnota v jednotlivém případě nepřesáhne 2 000 000 Kč bez DPH. Zadavatel je však oprávněn dílčí veřejnou zakázku vždy zadat postupem s obnovením soutěže (v minitendru). Bližší podmínky stanoví závazný vzor Rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 2 této ZD. Na základě Rámcové dohody budou zadávány jednotlivé dílčí veřejné zakázky, jejichž předmětem bude provádění jednotlivých činností při provádění: a) běžné, hlavní nebo mimořádné prohlídky mostních a speciálních objektů (mosty, zdi, protihlukové stěny); b) diagnostické průzkumy mostních a speciálních objektů (mosty, zdi, protihlukové stěny); c) diagnostického průzkumu předpjatých, ocelových a dalších mostních staveb; d) geotechnické průzkumy a posudky výpočtu a přepočtu zatížitelnosti mostů; e) zpřístupnění mostních a speciálních staveb („Služby“) ve vztahu k mostním a speciálním objektům ve správě Zadavatele, a to průběžně dle jeho aktuálních potřeb Zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 2 této ZD – Rámcová dohoda, a její příloze č. 2 – soupis jednotlivých Služeb při plnění veřejné zakázky („Ceník“). Předpokládaný rozsah jednotlivých Služeb je uveden v příloze č. 3 ZD. Předmět veřejné zakázky by měl pokrývat potřebu Služeb ve vztahu ke všem mostním konstrukcím ve správě Zadavatele během doby plnění veřejné zakázky, zejména pak k mostním objektům s předpínací výztuží. Účastník Rámcové dohody bude povinen zajistit komplexní poskytnutí poptávaných Služeb včetně všech prostředků a vybavení potřebných k jejich poskytnutí.
Interne Kennung: N006/24/V00019743
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631450 Kontrolle von Brücken
5. Los
Los: LOT-0001