2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie projektu Planu Urządzenia Lasu dla Nadleśnictw: Krościenko i Myślenice, na lata 2028-2037 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko oraz sporządzenie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Piwniczna
Beschreibung: 3.1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie projektu Planu Urządzenia Lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictw: Krościenko i Myślenice według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r. oraz sporządzenie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Piwniczna. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część I : Opracowanie projektu Planu Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Krościenko na lata 2028-2037 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko. Część II : Opracowanie projektu Planu Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Myślenice na lata 2028-2037 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko. Część III : Sporządzenie opracowania siedliskowego (w tym fitosocjologicznego) dla Nadleśnictwa Piwniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie projektu Planu Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Krościenko na lata 2028-2037 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.
Beschreibung: Opracowanie projektu Planu Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Krościenko na lata 2028-2037 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko. Ogólna powierzchnia wg stanu na 31.12.2024 wynosi 7 992 ha, w tym powierzchnia leśna 7 844 ha, powierzchnia zasięgu terytorialnego - 650,74 km2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie projektu Planu Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Myślenice na lata 2028-2037 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.
Beschreibung: Opracowanie projektu Planu Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Krościenko na lata 2028-2037 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko. Ogólna powierzchnia wg stanu na 31.12.2024 wynosi 11 532 ha, w tym powierzchnia leśna 11 420 ha, powierzchnia zasięgu terytorialnego – 1 323,88 km2
Los: LOT-0003
Titel: Sporządzenie opracowania siedliskowego (w tym fitosocjologicznego) dla Nadleśnictwa Piwniczna.
Beschreibung: Opracowanie siedliskowe zgodnie z Instrukcją Urządzania Lasu część II i III stanowiąca załącznik do zarządzenia nr 116 Dyrektora Generalnego LP z 14.12.2023 r. Ogólna powierzchnia wg stanu na 31.12.2024 wynosi 13 279 ha, w tym powierzchnia gruntów leśnych 13 152 ha, powierzchnia zasięgu terytorialnego - 420,39 km2. W dniu złożenia zlecenia Nadleśnictwo nie posiada gruntów rolnych z przeznaczeniem do zalesienia, dlatego powierzchnia 13 152 ha będzie stanowić podstawę rozliczenia umowy w zakresie prac siedliskowych (w tym fitosocjologicznych).