See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Vertaaldiensten
Beschreibung: De Opdracht omvat het uitvoeren van vertaaldiensten op afstand en op politielocaties. In geval van tegenstrijdigheden van informatie die is vermeld op dit Aanbestedingsplatform en in de Aanbestedingstukken, prevaleert hetgeen wat in de Aanbestedingsstukken staat.
Interne Kennung: OP0028b
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Inschrijvingsleidraad voor nadere toelichting.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79530000 Übersetzungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000